Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День зустрічі випускників

Дата: 1 лютого о 14:36

Дорогі мої випускники!
 Я, Бутівський ліцей, радий звернутися до вас зі словами привітання до Дня зустрічі випускників.
Я дуже пишаюся вами і вашими досягненнями! Ви - моя гордість і моя надія! Ви пройшли разом зі мною довгий і непростий шлях від першого класу до дев’ятого, одинадцятого. Ви вчилися, розвивалися, дружили, допомагали один одному, переживали радощі і сум, святкували перемоги і знаходили сили після поразок. Ви ставали кращими людьми, громадянами, фахівцями! Я завжди пам'ятатиму вас і ваші яскраві обличчя, ваші смішні історії, таланти і захоплення, ваші мрії і плани.
 У суботу, 3 лютого 2024 року, мав бути день, коли ми всі знову б зібралися у стінах нашого Бутівського ліцею – вашого другого дому, вашої родини! Ми мали обійняти один одного, подивитися на наші фотографії в шкільному музеї, згадати наші шкільні роки.... Але цього не станеться!
 Наш ліцею захопили окупанти, які знищили в ньому все українське, все наше. Вони знищили фотографії та документи. Вони намагаються знищити нашу історію та культуру, нашу ідентичність.
Але вони не змогли знищити наші спогади та почуття, нашу душу! Вони не змогли знищити нашу любов до Бутівського ліцею, до нашої Батьківщини, до нашого народу! Вони не змогли знищити нашу волю до життя, до перемоги, до свободи! Ми не дамо їм знищити нас! Ми будемо жити, мріяти, боротися. Ми будемо пам'ятати, вірити, сподіватися. Ми будемо повертатися, відновлюватися, відбудовуватися! Ми - випускники Бутівської школи (ліцею)! Ми - діти України! Ми - народ непереможний!
 Ще одна велика втрата для нас була видалення шкільного акаунту, де ми зберігали всю шкільну історію за останні 10 років... Ми були змушені зробити це з метою безпеки педагогів-патріотів, що залишились в окупації, щоб не дати рашистам доступ до наших даних, наших спогадів, нашої долі. Це було дуже болісно і складно, але ми не мали вибору.
 Проте ми не здаємося! Ми не дозволимо їм забрати наше минуле, наше сьогодення, наше майбутнє! Ми вирішили відновити шкільний фотоальбом, який був знищений разом з нашим акаунтом. Ми збираємо ваші фотографії зі шкільного життя, які ви маєте у себе на комп'ютерах, телефонах, флешках, дисках. Ми хочемо створити новий фотоальбом, який буде нашим символом єдності, сили, непокори!
 Якщо ви маєте такі фотографії, будь ласка, надішліть їх нам на нашу нову електронну адресу gerruska@ukr.net
Ми будемо дуже вдячні вам за вашу допомогу і участь. Ми хочемо побачити ваші обличчя, ваші посмішки, ваші емоції. Ми хочемо показати всьому світу, що ми - випускники Бутівської школи (ліцею).
 Я бажаю вам всього найкращого у подальшому житті! Нехай вас супроводжує щастя, здоров'я, любов та добро! Йдіть до мети, не зупиняйтесь на досягнутому, відкривайте нові горизонти, знаходіть своє місце у світі!
 Я люблю вас і пишаюся вами! Ви - мої зірки, мої квіти, мої діти, Ви - мої випускники!
 З повагою і любов'ю, ваш Бутівський ліцей!
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.